Blog

Yıkama Talimatları

Enes Karatas 5 Mayıs 2019, Pazar

Pamuklu ürünlerimizi 30C den yüksek sıcaklıkta yıkamayınız.Şekil bozukluğuna yol açacaktır.

Tamamını Oku
Blog

Renk Seçimin

Ramazan Emre 13 Mayıs 2019, Pazartesi

Kombinlerinizde seçeceğiniz renkler de en az seçtiğiniz ürün kadar önemlidir. Mor ve Beyaz birbirine çok yakışıyor ;)Kombinlerinizde.

Daha Fazla
Blog

Aksesuar Seçimi

Ahmet Buğra 3 Temmuz 2019, Cuma

İyi bir aksesuar gününüzü kurtarabilir.Beyaz kombininize gri küpe,yüzük,kolye seti çok yakışacakk! Saat modellerimizi de inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Detaylar
Blog

Okul Modası

Yazar 2 Haziran 2019, Perşembe

2018-19 yılından itibaren okullarda serbest kıyafet uygulamasının başlamasının ardından özgün okul kıyafeti tasarlama.

Daha Fazla
Blog

Çocuk Giyim!

Kerem A. 1 Ocak 2018, Çarşamba

ocukların hayal dünyasını geliştiren ve onların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan Tinky Minky Kukuli çizgi filmleri ebeveynlerin takdirini kazanırken miniklerin de vazgeçilmez tutkusu oluyor.

Hikayenin Tamamı
Blog

Makyaj

Serra B. 31 Aralık 2018, Salı

Kombine uygun bir makyaj bazen günü kurtarır. Yağmur yağmadığını düşünürsek tabii:)) Peki senin tarzın ne? Jean-neredeyse naturel makyajı??

Devamı İçin..
Blog

Saat

B.Yaşar 30 Şubat 2019, Pazartesi

Eveet,gelelim küçük dokunuşlara. Diyelim ki gün boyu dışarıdaydınız ve akşam yemeğe davetlisiniz.Rahatsız iş ayakkabınız yerine spor ve ideal bir saat...

Detaylar
Blog

Çanta

Hande G. 29 Mayıs 2019, Pazar

Çanta gerçekten düşünülmesi gereken bir ayrıntı.Sadece yemek yenilip dönülecekse ufak bir çanta yeterli olacaktır.Ya gün geçecekse? Hem şık,hem geniş bir çanta gerekecektir..

Tamamını Oku
Blog

Ayakkabı

H.Çalışkan 28 Kasım 2019, Salı

Ayakkabının genelde tshirt veya gömlekle uyumlu olmasına bakılır.Enn itici kombin siyah-lacivert kombini. Jean üstüne beyaz gömlek,siyah bir ayakkabı...

Detaylar

Daha şık görünmenizi sağlayacak tüyolar

Blogumuzun amacı değişen moda trendlerine uyabilmenizi,saçınıza göre makyaj, pantolonunuza göre ayakkabı seçiminizi kolaylaştırmak için var.n kaliteli ürünleri aldıktan sonra, güzel detaylar sizi mükemmel yapacak!. Okul günlerinde,özel bir davette,günlük hayatta kısacası tüm yıl şık olabilmeniz için aradığınız her şey bu blogda!

Blogumuzun amacı değişen moda trendlerine uyabilmenizi,saçınıza göre makyaj, pantolonunuza göre ayakkabı seçiminizi kolaylaştırmak için var.n kaliteli ürünleri aldıktan sonra, güzel detaylar sizi mükemmel yapacak!.En kaliteli ürünleri aldıktan sonra, güzel detaylar sizi mükemmel yapacak!. Okul günlerinde,özel bir davette,günlük hayatta kısacası tüm yıl şık olabilmeniz için aradığınız her şey bu blogda!